Genel Bilgi

Genel Bilgi

TAB Gıda Franchise Sistemi

1995 yılından bu yana, hızlı servis restoran zinciri sektöründe Dünya markalarıyla faaliyet gösteren TAB Gıda olarak; Dünyaca ünlü Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® markalarının Türkiye’deki Master Franchise’siyiz.

TAB Gıda olarak Türk tüketicisini 1995 yılında Burger King® markasıyla buluşturmuş; 2007 yılında Sbarro® ve Popeyes®’ı da bünyemize katarak yolumuza devam etmiş; 2010 yılında da Arby’s®ile birlikte uluslararası restoran zinciri portföyümüzün son halkasını bünyesine katmış, dünyaca ünlü dört markayla Türkiye’de yeni restoranlar açmaya odaklanmış bulunuyoruz.

Franchising yolculuğumuza, yatırımcı olmak isteyen girişimcilerle 2001 yılında Burger King markamızla bayilik (Franchise) vermeye başlayarak çıktık. Tüm markalarımızla beraber 2015 itibariyle Franchise sayımız 250’ye yaklaşmıştır.

Tab Gıda olarak, hızlı servis restoran zincirleri konusundaki deneyim ve birikimlerimizi Türk Mutfağı kulvarında yeni markamız olan Usta Dönerci® çatısı altında toplamış, Türk mutfağı tatlarını Usta Dönerci®’nin misafirperverliğiyle Türk halkına sunmuş bulunmaktayız. 2016 itibariyle TAB Gıda bünyesinde 70’ten fazla restoran sayısına ulaşan ve yeni restoran açılışları ile büyümeye devam edecek olan Usta Dönerci® markamızla da yatırımcılara Franchise vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Franchising başvurusu yapmak istediğiniz markaya tıklayınız