Basın Odası

Basın Odası

TAB Gıda ve bünyesindeki markalar hakkındaki yayınları bu sayfadan takip edebilirsiniz.

 • TAB Gıda markaları Bursa Suryapı Marka AVM'de yerini aldı

  Türkiye hızlı servis restoran sektörün lideri konumunda yer alan TAB Gıda'nın dünyaca ünlü lezzetleri Burger King®, Popeyes®, Arby's® ve Usta Dönerci®, Bursa Suryapı Marka AVM'de hizmete açıldı.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Usta Dönerci® Edirne Keşan'da Açıldı

  Geleneksel döner lezzetini yüksek kalite ve hızlı servis anlayışıyla müşterilerine sunan Usta Dönerci®, Keşan Kipa AVM'deki yerini aldı. Usta Dönerci®, lezzetli et ve tavuk döner çeşitleri ile sektöründe lider olmaya aday.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Burger King®, A.L.F.A. Awards'ta kendi sektöründe müşteri deneyimini en iyi yöneten marka seçildi!

  TAB Gıda güvencesiyle faaliyetlerine devam eden Türkiye'nin en büyük hamburger restoran zinciri Burger King®, A.L.F.A. Awards kapsamında 12 ilde bin 200 kişiyle gerçekleştirilen müşteri deneyimi endeksi araştırmasının sonuçlarına göre hızlı servis restoranları kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Burger King®'in Uşak'taki ilk restoranı açıldı

  Türkiye'deki franchise restoran zincirine yenilerini ekleyerek büyüyen Burger King®'in doyumsuz lezzetlerinin yeni durağı Uşak oldu.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Usta Dönerci® Antalya'daki 3. Restoranını Açıyor!

  Türkiye'de hızlı servis restoran sektörünün lideri konumunda yer alan TAB Gıda, 20 yıllık deneyimini aktardığı Usta Dönerci® markası ile Türk halkını yeni lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Türkiye genelindeki 80'e yakın restoranında, müşterilerini Anadolu'nun binlerce yıllık lezzet geleneği döner ile buluşturan Usta Dönerci®'nin yeni durağı Mall of Antalya oldu.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • "Usta Dönerci® Mersin'deki İlk Restoranını Açtı"

  TAB Gıda'nın 20 yılı aşan tecrübesiyle yarattığı Usta Dönerci®, Mersin Tarsu AVM'de hizmete açıldı. Kısa süre içerisinde Türkiye genelinde 80'e yakın restoran sayısına ulaşarak döner pazarında dikkatleri üzerine toplayan Usta Dönerci®, ilk kez Mersinliler ile buluştu.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Usta Dönerci®'nin yeni lezzet durağı Afyonkarahisar'da açıldı!

  Yurtiçinde 80'e yakın restoran sayısına ulaşarak kısa süre içinde döner pazarında dikkat çekici bir büyümeye imza atan Usta Dönerci®, geleneksel döner lezzeti, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile Afyonkarahisar İkbal Afium AVM'de hizmete açıldı.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • "Usta Dönerci®" zirveye oynuyor

  Türkiye'de hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri olan TAB Gıda'nın, 20 yılı aşan tecrübesiyle yarattığı Usta Dönerci® başarı hikâyesi yazıyor. Kısa süre içerisinde 80'e yakın restoran sayısına ulaşarak döner pazarında dikkatleri üzerine toplayan Usta Dönerci®, sektörünün lideri olmaya hazırlanıyor. İlk yurtdışı restoranını Makedonya'da geçtiğimiz Ocak ayında hizmete açan Usta Dönerci®, önümüzdeki dönemde iddialı bir şekilde yurtdışına yayılmayı hedefliyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Usta Dönerci® Zonguldak'taki 4. Restoranını Açıyor!

  Türkiye'de hızlı servis restoran sektörünün lideri konumunda yer alan TAB Gıda, 20 yıllık deneyimini aktardığı Usta Dönerci® markası ile Türk halkını yeni lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Türkiye genelindeki 80'e yakın restoranında, müşterilerini Anadolu'nun binlerce yıllık lezzet geleneği döner ile buluşturan Usta Dönerci®'nin yeni durağı Zonguldak Westa Life AVM oldu.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 •  Burger King®'den Derbiye Özel Çıtır Maç Paketi 

   Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King® büyük derbiye özel bir kampanya hazırladı. Kova Boy Patates, 8'li Soğan Halkaları, 6'lı BK King Nuggets®, 8'li Çıtır Peynir'den oluşan nefis Çıtır Maç Paketi 5-6-7 Mayıs'ta paket serviste geçerli olacak. 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 •  Gurme Lezzetlerin Adresi Arby's®'ten Yeni Biftek Eti 

   Sıra dışı ve doyurucu lezzetlerin adresi Arby®'s, sevenlerine yepyeni lezzetler sunmaya devam ediyor. Arby's®'in 12 saat marine edilip 4 saat fırında yavaş yavaş pişen yeni biftek etiyle Philly Biftek, Arby's® farkını ortaya koyan gurme bir lezzet olarak dikkat çekiyor. 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 •  Popeyes®'tan Dopdolu Bir Lezzet: "Füme Deluxe" 

   Türkiye'nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes®'tan yepyeni, doyurucu ve lezzetli bir sandviç… Füme et ile tavuğun lezzetli bir buluşması olan Füme Deluxe içinde BBQ Sos, enfes Cheddar Peyniri ve Füme et bulunuyor. 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 •  TAB Gıda Yeme İçme Sektörünün Dijital Dönüşümüne Liderlik Ediyor! 

   TAB Gıda, değişen tüketici davranışları doğrultusunda hayata geçirdiği Ne Yediğini Bil, Tıkla Gelsin ve Facebook Messenger BOT gibi online uygulamalar ile yeme içme sektörünün dijitalleşmesine öncülük ediyor. 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 •  Bir Günde 4 Usta Dönerci® Restoranı Lezzet Severlerle Buluştu 

   Türkiye genelinde 80'e yakın restoranıyla hizmet veren Usta Dönerci®, aynı gün 4 farklı şehirde 4 restoran açtı. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Usta Dönerci® geleneksel döner lezzetini, uygun fiyat, hızlı servis ve üstün hizmet kalitesiyle müşterilerine sunmaya devam ediyor. 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Usta Dönerci® benzersiz lezzetleri ile Adana'da!

  Türkiye genelindeki 80'e yakın restoranında, müşterilerini Anadolu'nun binlerce yıllık lezzet geleneği döner ile buluşturan Usta Dönerci®'nin yeni durağı Park Adana AVM oldu.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Usta Dönerci® Vazgeçilmez Lezzetleri ile Aydın'da

  Üç yıl içinde 70'ten fazla restoran sayısına ulaşarak döner pazarında dikkat çekici bir başarıya imza atan Usta Dönerci®, geleneksel döner lezzetini, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile Aydın Kent Meydanı'nda misafirlerine sunuyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 •  TAB Gıda'nın Dünyaca Ünlü Markaları Edirneliler ile Buluşuyor! 

   Türkiye genelindeki 1000'e yakın restoranıyla hızlı servis restoran sektörün lideri konumunda yer alan TAB Gıda, Edirne Erasta AVM'de açılan Burger King®, Popeyes®, Sbarro® ve Usta Dönerci® restoranları ile istikrarlı şekilde büyümesini sürdürüyor. 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Popeyes® Türkiye, globaldeki başarısını "Yılın Geliştiricisi Ödülü" ile taçlandırdı!

  Her yıl tüm dünyadaki franchise yatırımcıları ile bir araya gelen Popeyes® Global, 45. Yılında New Orleans'ta büyük bir ödül töreni düzenledi. TAB Gıda güvencesiyle Türkiye'de ki 10. Yılını kutlayan Popeyes® Türkiye, dünyanın her yerinden en başarılı ülkelerin ödüllendirildiği törenden iki ödül ile birlikte dönerek uluslararası arenadaki başarısını bir kez daha kanıtladı.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 •  Arby's®'ten "HARBİ" Lezzetler 

   Sıra dışı ve doyurucu lezzetlerin adresi Arby's®, sevenlerine yepyeni lezzetler sunmaya devam ediyor. Arby's®'in lezzet dolu menüsünün yeni yıldızı ise çıtır çıtır tavuk göğsü etiyle "Harbi Tavuk" 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 •  Popeyes® Türkiye 10 yaşında! 

   Türkiye'nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda güvencesi ile Türkiye'deki büyümesine hızla devam eden Popeyes®, 10 yılda 40'tan fazla şehirde 170 restorana ulaştı. TAB Gıda'nın glokalizasyon vizyonu doğrultusunda büyüme stratejisini şekillendiren Popeyes®, Türkiye'deki istikrarlı büyümesine devam edecek. 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 •  Popeyes®'ın "Terbiyeli Tavukları" 10 Yaşında! 

   Türkiye'nin en büyük tavuk restoran zinciri* Popeyes®, ülkemizdeki 10. yılını kutluyor. Türkiye pazarına girişinin hemen ardından tutkunlarının büyük bir ilgisiyle karşılaşan Popeyes®, hızlı ve etkili bir operasyonla 10 yıl içinde 40'tan fazla şehirde 170'ten fazla restorana ulaştı. 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Popeyes®'tan tadına doyulmaz lezzet: "Baharatlı Tavuk Pilav Menü"

   Türkiye'nin en büyük tavuk restoran zinciri* Popeyes®, Türk damak tadına özel "Baharatlı Tavuk Pilav menü" ile tavuk severleri enfes bir lezzet şölenine davet ediyor. 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Sbarro®'dan Yepyeni Lezzet: Gurme Piderro

  Birbirinden taze ürünleri ve lezzetli yemekleri İtalyan esintisi ile birleştirerek dünyanın dört bir yanındaki pizza tutkunlarına ulaştıran Sbarro®, Akdeniz ve Anadolu lezzetlerini harmanladığı yeni ürünleri ile damaklarda lezzet fırtınası yaratacak. Kavurmalı, kıymalı ve pastırmalı alternatifleri ile ilk defa satışa çıkacak olan "Gurme Piderro" tüm Sbarro® ürünleri gibi dana etinden kaliteli şarküteri ürünleri kullanılarak hazırlanıyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 •  Dünyaca Ünlü Lezzetler Orduluları bekliyor! 

   Türkiye'de 1000'e yakın restoranıyla hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, Anadolu'nun dört bir köşesinde açtığı yeni restoranları ile istikrarlı şekilde büyümesini sürdürüyor. 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 •  Burger King®'den "Gurme Tavuk'' Lezzetler 

   Vazgeçilmez lezzetlerin tek adresi Burger King ®, sevenlerine gurme tatlar sunmaya devam ediyor. "Gurme Tavuk'' lezzetler Burger King®'de Klasik ve Spicy çeşitleriyle lezzet tutkunlarını bekliyor 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Usta Dönerci® Antares AVM'deki Yeni Restoranıyla Lezzet Severleri Bekliyor

   Türkiye genelinde 60'tan fazla restoranıyla hizmet veren Usta Dönerci®, geleneksel döner lezzetini, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile Ankara Antares AVM'de misafirlerine sunuyor. 

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Burger King®, Küçük Misafirlerini Barbie® ve Hot Wheels® Oyuncakları ile Sevindiriyor

  Burger King®’ten Kids Menü alan minik misafirler, tüm dünyada çocukların çok sevdiği oyun arkadaşı Barbi®® ve Hot Wheels® oyuncaklarına sahip oluyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Burger King®’den Yepyeni: “Gurme Tavuk’’ Lezzetler

  Muhteşem lezzetlerin tek adresi Burger King®, birbirinden özel gurme tatlar sunmaya devam ediyor. Yepyeni “Gurme Tavuk” lezzetler Burger King® restoranlarında yerini aldı. Klasik, peynirli, acılı ve acılı peynirli seçenekleri bulunan “Gurme Tavuk” lezzetler, tavuk severlere yepyeni bir deneyim yaşatıyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Burger King®, ve Popeyes®’ın dayanılmaz lezzetleri Novada Park’ta Urfalıları bekliyor!

  Türkiye’de 600’den fazla restoranla hizmet veren Burger King® ve dışı çıtır içi yumuşacık lezzetlerini 170’i aşkın restoranında tavuk severlerle buluşturan Popeyes®, Şanlıurfa Novada Park’taki yeni restoranlarıyla kapılarını lezzet tutkunlarına açıyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • KKTC’deki 9’uncu Burger City restoranı açıldı!

  Türkiye’de 1000’e yakın restoranla hizmet veren TAB Gıda, yavru vatan KKTC’deki restoranlarına bir yenisini daha ekleyerek yurtdışındaki büyümesini sürdürüyor. TAB Gıda, KKTC’deki 9’uncu restoranını Kıbrıs Magosa City Mall’da açtı.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • “Tıkla Gelsin Artık Cepte”!

  “Tıkla Gelsin’in Android ve IOS uygulaması yayında”
  Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby's® ve Usta Dönerci® gibi markalarının online sipariş sitesi Tıkla Gelsin, App Store ve Google Play Store ́da yayınlandı.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • www.tiklagelsin.com’dan Popeyes®’a özel 10.yıl hediyesi

  TAB Gıda’nın düzenlediği “www.tiklagelsin.com” kampanyasının 5. dönem talihlileri hediyelerini aldı. Burger King® , Popeyes ® ya da Usta Dönerci® siparişlerini “www.tiklagelsin.com” üzerinden verenler arasında yapılan çekiliş sonrası, 1 kişi Nissan Juke, 5 kişi + Fifa17 Oyun Hediyeli Xbox One S, 10 kişi LG Full HD Smart TV’nin sahibi oldu.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Popeyes®’tan Yepyeni Bir Lezzet “İsot Biber Wings”

  Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes® Anadolu’nun vazgeçilmezleri arasında bulunan İsot Biberini, nefis Louisiana lezzetleri ile buluşturdu. İsot Biberi ve Cajun baharatlarıyla terbiyelenmiş, yeni otlu yoğurtlu sosuyla İsot Biber Wings, lezzet severlerin gönlünü fethedecek.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Usta Dönerci® Antares AVM’deki Yeni Restoranıyla Lezzet Severleri Bekliyor

  Türkiye genelinde 60’tan fazla restoranıyla hizmet veren Usta Dönerci®, geleneksel döner lezzetini, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile Ankara Antares AVM’de misafirlerine sunuyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Usta Dönerci® Vazgeçilmez Lezzetleri ile Antalya’da

  Üç yıl içinde 60’tan fazla restoran sayısına ulaşarak döner pazarında dikkat çekici bir başarıya imza atan Usta Dönerci®, geleneksel döner lezzetini, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile Antalya Migros’ta misafirlerine sunuyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Usta Dönerci® Podium AVM’deki Yeni Restoranıyla Lezzet Severleri Bekliyor

  Türkiye genelinde 60’tan fazla restoranıyla hizmet veren Usta Dönerci®, geleneksel döner lezzetini, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile Kırıkkale Podium AVM müşterilerine sunuyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Burger King® ve GittiGidiyor yepyeni avantajlı bir kampanya başlattı!

  GittiGidiyor’dan tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılar, gönderilen kod ile www.tiklagelsin.com üzerinden verdikleri Burger King® Whopper JR + King Chicken menü siparişlerini 27,25 TL yerine 17,50 TL’ye satın alma hakkı kazanıyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • TAB Gıda, 2017’de 3 bine yakın kişiye yeni istihdam sağlayacak!

  Türkiye’de hızlı servis restoran sektörünün lideri konumunda yer alan TAB Gıda, büyüme planları doğrultusunda 2017 yılında yaklaşık 3 bine yakın kişiye yeni istihdam yaratacak. Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® markalarıyla yıl boyunca açacağı yeni restoranlar ile sektördeki konumunu pekiştirmeyi hedefleyen TAB Gıda, tüm Türkiye genelinde işe alım gerçekleştirecek.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • TAB Gıda Türkiye’de 1.000’inci restoran için geri sayıma başladı!

  1994 yılında Burger King ile hızlı servis sektöründeki faaliyetlerine başlayan ve 23 yıllık tecrübesiyle geçtiğimiz yıl 400 milyonu aşkın müşteriyi ağırlayan TAB Gıda, bu yıl Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® markalarıyla 1.000’inci restoranını açmaya hazırlanıyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Sbarro®’dan Kırık Kalplere Lezzetli Sevgililer Günü Sürprizi

  Nefis İtalyan lezzetlerinden vazgeçemeyenlerin adresi Sbarro® Sevgililer Günü’nü yalnız geçiren pizza severleri unutmadı. Sbarro®’nun 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı “Kalbi Kırık Pizza” 1 litre Pepsi ile birlikte sadece 19,95 TL ile satışa sunuluyor. Yılın en romantik gününde bu enfes lezzeti tatmak için en yakın Sbarro®’ya uğrayabilirsiniz.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • www.tiklagelsin.com’dan sipariş verenler kazanmaya devam ediyor!

  TAB Gıda’nın düzenlediği “www.tiklagelsin.com” kampanyasının 3. dönem talihlileri hediyelerini aldı. Burger King® , Popeyes® ya da Usta Dönerci® siparişlerini “www.tiklagelsin.com” üzerinden verenler arasında yapılan çekiliş sonrası, 1 kişi Nissan Juke, 5 kişi iPhone 6S, 10 kişi LG Full HD Smart TV’nin sahibi oldu.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Dünyaca Ünlü Lezzetler Kayserililer ile Buluşmaya Devam Ediyor

  Türkiye’de 600’den fazla restoranla hizmet veren Burger King® ve dışı çıtır içi yumuşacık lezzetlerini 170’i aşkın restoranında tavuk severlerle buluşturan Popeyes®, Kayseri İldem Park’ta yeni restoranlarıyla kapılarını lezzet severlere açıyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Dünyaca Ünlü Lezzetler Bursalılarla Buluşmaya Devam Ediyor

  Türkiye’de 600’den fazla restoranla hizmet veren Burger King® ve dışı çıtır içi yumuşacık lezzetlerini 170’i aşkın restoranında tavuk severlerle buluşturan Popeyes®, Bursa Özdilek Park’taki yeni restoranlarıyla kapılarını lezzet severlere açıyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Burger King® 5’inci kez Türkiye’nin en iyisi seçildi!

  Türkiye’nin en büyük hamburger restoran zinciri Burger King®, “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması 2016” kapsamında tüketiciler tarafından self servis restoran kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Usta Dönerci® / Usta Dönerci®’den Izgara Ateşinde Tam Kararında Pişmiş Köfteler

  Türk damak zevkinin dünyaya açılan penceresi “Usta Dönerci®”, benzersiz lezzetini, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile müşterilerine sunmaya devam ediyor.

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.
 • Tab Gıda / TAB Gıda İK Uygulamalarıyla Fransızlara Rol Model Oldu

  Aralarında Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® gibi dev restoran zincirlerini aynı şemsiye altında toplayan TAB Gıda, sektöründe ‘Türkiye’nin en büyüğü' olmasının...

  Dokümanı indirmek için tıklayınız.