Haberler

Bir Tıkla Sürpriz Hediyeler Kazandılar

TAB Gıda’nın online sipariş sitesi www.tiklagelsin.com, gerçekleştirilen 6 farklı çekilişle ziyaretçilerine araba, akıllı telefon, akıllı televizyon ve oyun konsolları kazandırdı.

Türkiye'de hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda güvencesiyle faaliyetlerine devam eden Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® markalarının online sipariş kanalı www.tiklagelsin.com, sadece lezzetli tatları ile değil hediyeleri ile de kazandırdı. Burger King®, Popeyes® ve Usta Dönerci® lezzetlerinden online sipariş verenler çekilişe katılırken, gerçekleşen 6 farklı çekiliş sonucunda toplam 95 kişi birbirinden özel hediyelerin sahibi oldu.

5 kişi araba kazandı
17 Ağustos 2016 tarihinde başlayan kampanya kapsamında çekilişlerle 5 kişi Nissan Juke markalı otomobilin sahibi oldu. Ayrıca 15 kişi iPhone 6S heyecanı yaşarken, toplam 60 kişi de LG Full HD Smart TV kazandı. Hediye yağmurunun devam ettiği www.tiklagelsin.com çekilişleri sonucunda 10 kişiye Xbox One ve 5 kişiye de Sony PS4 Pro 1 TB marka Play Station hediye edildi.

En çok gençler “Tıkla Gelsin” dedi
Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Kurdoğlu: “Markalarımızın ortak satış platformu olan www.tiklagelsin.com üzerinden siparişini veren birçok müşterimiz birbirinden değerli ödüllerin sahibi oldu. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve kolayca cevap verebilmek için birçok farklı kanaldan sipariş alıyoruz. Online sipariş platformumuz Tıkla Gelsin de bunlardan biri. www.tiklagelsin.com üzerinden en çok sipariş verenler 18-24 yaş arası kişilerden oluşuyor. Bunu 25-34 yaş arası takip ediyor. Kadın ve erkek oranının neredeyse aynı olduğunu görmekle beraber, çok küçük bir farkla erkek müşterimizin daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. En çok sipariş aldığımız ilk 5 şehir İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa olarak sıralanıyor. TAB Gıda olarak müşterimizi eşsiz lezzetler ve güzel sürprizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.