Haberler

Forum Mersin Popeyes®’a Büyük Ödül!

Popeyes® Louisiana Kitchen tüm dünyadaki Popeyes® restoranlarını tek tek inceledi ve Forum Mersin Popeyes®, dünyada standartları en yüksek seviyede bulunan restoran seçildi.

Forum Mersin Popeyes® restoranı, habersiz ziyaretçiler, satış artışı, müşteri memnuniyeti alanlarında yapılan tüm denetlemelerden başarıyla geçerek finale kaldığı en başarılı Popeyes® restoranı yarışmasında birinci oldu ve “Gold Plate” ödülünü kazandı. Global Popeyes® sistemindeki en başarılı restoranın Türkiye’den çıkmasının bir sürpriz olmadığı, Popeyes®’ın 2007 yılından beri büyüme oranı, ürün kalitesi, temizlik ve hijyen alanlarındaki liderliğinin bu ödülle taçlandırıldığı ifade edildi. Satış ve müşteri trafiğini gözle görülür bir şekilde artıran Forum Mersin Popeyes® restoranında Popeyes® Sertifikalı 3 müdür birden çalışıyor. Birincilik ödülünü almak üzere Şikago’da yapılan törene Popeyes® Türkiye Operasyon Müdürü Cihan Bıçak katıldı.

Popeyes® ve diğer ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiye www.popeyes.com.tr  adresinden ve Facebook/Popeyes® Türkiye adresinden ulaşabilirsiniz.