Haberler

Popeyes® Kurumsal Web Sitesine Horizon Interactive Awards’dan Prestijli Ödül!

Popeyes®, saygın interaktif medya ödülleri arasında yer alan Horizon Interactive Awards 2015’te Woohoo Digital tarafından yenilenen kurumsal web sitesi ile "Silver Award" ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin en büyük tavuk restoran zinciri* Popeyes®, en prestijli interaktif medya ödülleri arasında yer alan ve bu yıl  14.sü düzenlenen Horizon Interactive Awards 2015’te yenilenen kurumsal web sitesiyle gümüş ödüle layık görüldü. Uluslararası interaktif medya endüstrisinin öne çıkan isimlerinden oluşan Horizon Interactive Awards jürisi, bu sene 25’in üzerinde ülkeden gelen binin üzerinde başvuru arasından değerlendirme yaptı ve oyunu Popeyes®’dan yana kullandı. Restaurant/Food Industry kategorisinde yarışan Popeyes® Türkiye kurumsal web sitesinin; tasarım, kullanılabilirlik, kullanıcı deneyimi, mobil deneyim ve altyapı detayında değerlendirilerek “Silver Award”a layık görülmesi, terbiyeli menüleriyle tavuk severlerin favorisi olan Popeyes®’ın dijital dünyadaki başarısını da kanıtlamış oldu. 

Popeyes® ve diğer ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.popeyes.com.tr/  adresinden ve Facebook/Popeyes Türkiye adresinden ulaşabilirsiniz.