Haberler

www.tiklagelsin.com'dan Popeyes®'a özel 10.yıl hediyesi

TAB Gıda'nın düzenlediği "www.tiklagelsin.com kampanyasının 5. dönem talihlileri hediyelerini aldı. Burger King® , Popeyes ® ya da Usta Dönerci® siparişlerini "www.tiklagelsin.com" üzerinden verenler arasında yapılan çekiliş sonrası, 1 kişi Nissan Juke, 5 kişi + Fifa17 Oyun Hediyeli Xbox One S, 10 kişi LG Full HD Smart TV'nin sahibi oldu.

Burger King®, Popeyes® ve Usta Dönerci® markalarının online sipariş sitesi www.tiklagelsin.com 'da 17 Ağustos 2016'da başlatılan ve tüm Türkiye genelinde geçerli olan çekiliş kampanyasının 5. dönem kazananları belli oldu. www.tiklagelsin.com (ücretsiz) internet sitesine ad, soyadı, açık adres ve telefon bilgileriyle giriş yaparak Burger King®, Popeyes® ve Usta Dönerci® markalı ürünlerden tek seferde 10 TL ve katları tutarında sipariş verenlerin katılabildiği çekiliş sonucunda verilen hediyeler sahiplerine teslim edildi.

5. dönem talihlileri için yapılan çekiliş sonucunda Popeyes®'ten sipariş veren Anıl Çelik, Nissan Juke marka aracın sahibi oldu. Talihli aracının anahtarını TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Kurdoğlu'ndan teslim aldı.

"Tıkla Gelsin kullanıcıların yoğun ilgisini görüyor."
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Kurdoğlu, "Mart 2017 tarihi itibariyle 1000'e yakın restoranımızla Türkiye'de hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri konumundayız. Geride bıraktığımız 23 yılda önemli mesafeler kat ettik. Attığımız her adımda dijital dünyanın trendlerini takip etmeye ve uygulamaya önem veriyoruz. Değişen dünyada başarıya ulaşmanın yolu şüphesiz bu trendleri doğru analiz etmekten geçiyor. Aralık 2016'da markalarımızın ortak satış platformu www.tiklagelsin.com'u yayına aldık. Platformumuz 3 ayda 1,5 milyon kişi tarafından ziyaret edildi. Android ve IOS işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanan Tıkla Gelsin'in mobil uygulaması ise online ödeme ve canlı destek gibi seçenekleri olan "www.tiklagelsin.com"  web sitesi ile aynı özelliklere sahip olarak tasarlandı. Tıkla Gelsin, hayata geçirdikten kısa bir süre sonra kullanıcılarının beğenisini kazandı " dedi.

"Popeyes®'in terbiyeli tavukları" 10 yaşında!"
Seçil Kurdoğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Bugün, www.tiklagelsin.com üzerinden Ağustos 2016'da başlattığımız ve tüm Türkiye genelinde geçerli olan çekiliş kampanyasının 5. dönem talihlilerine hediyelerini teslim ediyoruz. Kampanyamıza katılan Anıl Çelik de Popeyes® tutkunlarından birisi olarak güzel bir ödülün sahibi oldu. Kendisini ve diğer talihli arkadaşlarımızı gönülden tebrik ediyorum. Bu vesileyle belirtmek isterim ki Türkiye'nin açık ara en büyük tavuk restoran zinciri Popeyes®'ın Türkiye başarıyla dolu 10 yılı geride bıraktı.  Bu da bizim talihlimize 10. yıl hediyemiz oldu.''

"Tıkla Gelsin sipariş vermeyi kolaylaştırıyor."
www.tiklagelsin.com'dan online sipariş vererek kampanyaya katılan ve çekiliş sonrası büyük ödül Nissan Juke marka arabanın sahibi olan Anıl Çelik, yaptığı açıklamada, "TAB Gıda'nın kendi bünyesinde sunduğu Tıkla Gelsin'i severek kullanıyorum. Böylesine özel ve değerli bir hediye kazanmaktan çok mutluyum. TAB Gıda'ya hem eşsiz lezzetleri hem de gerçekleştirdiği kampanya için çok teşekkür ediyorum" diyerek duygularını dile getirdi.