TAB Akademi

TAB Akademi

TAB Gıda olarak, hem kendi şirketimiz hem de ülkemiz için geleceğin liderlerini yetiştirmek amacıyla çalışanlarımızı desteklemek, geliştirmek ve tam donanıma sahip olmalarını sağlamak en büyük önceliğimiz. Bu nedenle çalışanlarımızın hem iş hem de özel hayatlarına katkı sağlamak adına TAB Akademi adı altında eğitim ve gelişim platformu oluşturduk.

Çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim alanlarını tespit ederek kişisel, mesleki ve yönetsel gelişimlerini sağlayan TAB Akademi; aynı zamanda başarılı çalışanlar için de terfi fırsatları sağlamaktadır.

Her geçen gün değişen iş koşulları ve dinamik sektör yapısı sebebi ile alanındaki en son içerik ve güncel konuları akademik bir platformda bir araya getiren TAB Akademi'nin en büyük özelliği e-öğrenme alt yapısına sahip bir sistem olmasıdır.

Her pozisyondan çalışanımız için tasarlanan ve sürekli güncellenen TAB Akademi eğitimlerinin içeriği, konusunda deneyimli, akademik profesyoneller tarafından oluşturulmakta ve daha sonra Eğitim Teknolojileri birimimizde yetişkin dilinde e-öğrenme sistemine aktarılmaktadır. Böylece hızlı ve aynı anda sınırsız kişiye ulaşabilme imkânını da sahip olmaktayız.

Eğitim içeriklerimiz; kişisel gelişim, yönetici yetiştirme eğitimleri, liderlik programları gibi yönetsel, marka temsili ve ürün hazırlama gibi operasyonel konulardan, işçi sağlığı ve iş güvenliği gibi yasal mevzuatın gerektirdiği tüm eğitimlere kadar oldukça geniş bir içeriğe sahiptir.