Haberler

Popeyes® Türkiye, Popeyes® Louisiana Kitchen tarafından ‘Interational Market of the Year’ ödülünü aldı.

Louisiana Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini misafirleriyle buluşturan Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes, uyguladığı pazarlama ve iletişim faaliyetleri ile Popeyes® Louisiana Kitchen tarafından tarafından ‘Interational Market of the Year’ ödülüne layık görüldü.

2007 yılından beri TAB Gıda güvencesiyle Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri olarak 30’dan fazla ilde 100’den fazla şubeye ulaşan Popeyes®, uyguladığı özgün pazarlama aktiviteleri, marka algısını ve müşteri deneyimini güçlendiren çalışmaları ile Popeyes® Louisiana Kitchen tarafından ‘Interational Market of the Year’ ödülüne layık görüldü.

Popeyes®’ın ses getiren “Terbiyeli Tavuk” kampanyası kapsamında uyguladığı 360 derece pazarlama çalışmaları ile Popeyes® markasının Türkiye ve bölgedeki algısının gelişimine olumlu katkılar yapan TAB Gıda, 2014 yılında Türkiye’deki satış ve ziyaretçi sayısını artırmayı da başardı. Orlando’daki Popeyes® Uluslararası Franchise Konferansı’nda düzenlenen törene katılan TAB Gıda Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seçil Kurdoğlu ve Popeyes Operasyon Müdürü Erkan Dernek Popeyes® International Başkanı Andy Skehan ve Popeyes CEO’su Cheryl Bachelder tarafından “Interational Market of the Year’  ödülünü aldı. Cheryl Bachelder törende Popeyes® Türkiye’nin gösterdiği üstün performans karşılığı 2015 yılında TAB Gıda’nın gelişiminden duydukları memnuniyeti belirterek önümüzdeki dönem hayata geçirilecek işler için heyecan duyduklarını aktardı.

Popeyes® ve diğer ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.popeyes.com.tr/  adresinden ve Facebook/Popeyes Türkiye adresinden ulaşabilirsiniz.