TAB GIDA AİLESİ OLARAK 1300 RESTORAN

BURGER KING®

Türkiye'deki faaliyetlerine 1995 yılında ATA Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş.'nin Türkiye'deki ana geliştirici ve üretici haklarını alarak bünyesine katmasıyla başlayan alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, kısa sürede restoran zincirlerinin halkalarını çoğaltarak, vazgeçilmez lezzetlerin adresi olmuştur. Türkiye'de sektörünün lider markasından biri olan Burger King®, bugün Türkiye genelindeki 700'den fazla restoranı ile lezzet düşkünlerine hizmet vermektedir.

Burger King Logo

ARBY'S®

Sıra dışı ve doyurucu lezzetlerin vazgeçilmez adresi Arby’s®, Türkiye’de TAB Gıda güvencesiyle 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. ‘’Etçiyiz Biz” diyenlerin vazgeçilmez adresi haline gelen Arby’s®, Türkiye genelinde 80’den fazla restoranında geniş ürün yelpazesiyle lezzet tutkunlarına fırınlanmış dana etinin en özel halini sunmaktadır.

Arby's Logo

POPEYES®

TAB Gıda, eşsiz lezzet formülleriyle geleneksel lezzetlerini otantik tatlarla birleştiren, 12 saat önceden özel baharatlarla marine edilen, çıtır çıtır ve sıcacık servis edilen Popeyes® tavuklarını 2007 yılında Türkiye'deki tavuk severlerler ile buluşturmuştur. Popeyes®, Türkiye’de 200’ü aşkın restoran sayısına ulaşarak, tavuktan vazgeçemem diyenlerin lezzet durağı olmaya devam etmektedir.

Popeyes Logo

USTA DÖNERCİ®

Usta Dönerci®, 2013 yılında hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda tarafından kurulmuştur. 20 yıllık deneyimini işin ustalarıyla birleştirip Türkiye’nin döner restoran zinciri Usta Dönerci® markasını yaratan TAB Gıda, konusunda uzman çalışanlarıyla yüksek kalitede ürünlerini, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek misafirlerine sunmaktadır.

Usta Dönerci Logo

SBARRO®

Hayatın en lezzetli dilimini sunan Sbarro®, 2006 yılından beri Napoli'nin geleneksel ve nefis lezzetlerini Türkiye’deki pizza tutkunları ile buluşturmaktadır. Ülke genelindeki 90’dan fazla restoranda sunulan leziz pizzalar, misafirlerin gözü önünde profesyonelce ve hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Sbarro Logo

USTA PİDECİ®

2019 yılında kurulan Usta Pideci®, TAB Gıda’nın çeyrek asırlık tecrübesi ile Usta Dönerci®’ den sonra kendi yarattığı ikinci markasıdır.

Usta Pideci Logo

NE YEDİĞİNİ BİL®

Tüketicilerimiz çiftlikten sofraya, ürünlerin tedarik aşamasından restoran aşamasına kadar tüm markalarımızın ürünleri ile ilgili bilgi alabilsin, her yaştan misafirimizin ihtiyacına yönelik sunduğumuz ürün seçeneklerimizi güvenle yiyebilsin diye Ne Yediğini Bil® platformunu oluşturduk. Bu platformumuzda her aşamada “Güvenli Gıda” ilkelerine nasıl sadık kaldığımızı anlatıyor ve TAB Gıda markalarıyla ilgili önemli bilgiler veriyoruz.

Ne Yediğini Bil Logo

TIKLA GELSİN®

TAB Gıda çatısı altında bulunan e-ticaret platformu Tıkla Gelsin®, dijital paket servis mobil uygulamasıdır. Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarını bünyesinde bulunduran TAB Gıda’nın ve TFI TAB Gıda Yatırımları çatısı altında faaliyet gösteren Amasya® Et Ürünleri’nin e-ticaret platformu Tıkla Gelsin®’e üye olan lezzet severler; burgerden dönere, salatadan çorbaya, pizzadan lahmacuna yüzlerce lezzete bir tıkla ulaşılabilmektedir.

Tikla Gelsin Logo

TAB GIDA FRANCHISE

TAB Gıda olarak, çeyrek asrı aşkın tecrübemizle hızlı servis restoran zinciri sektöründe lider dünya markalarıyla yer alıyoruz. Marka bilinirliği ve kalite standartları yüksek, uluslararası başarıya sahip, dünyaca ünlü Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® markalarının Türkiye’deki Master Franchise’siyiz.

GİT

TAB Gıda Yeme İçme Sektörünün Dijital Dönüşümüne Liderlik Ediyor!

TAB Gıda, değişen tüketici davranışları doğrultusunda hayata geçirdiği Ne Yediğini Bil® ve özel fırsatları ile sipariş deneyimini daha kaliteli kılacak Tıkla Gelsin® gibi online uygulamalar ile yeme içme sektörünün dijitalleşmesine öncülük ediyor.

DEVAMI

TAB GIDA'DA ÇALIŞMAK

TAB Gıda olarak şirket kültürümüz, çalışanlarımıza sadece bir iş değil bir yaşam tarzı kazandırmaktır.

GİT